Hakkımızda

AlpMedya Kuruluşu olan temavadisi.com WordPress tema sektöründe yıllardır hizmet veren ekibimiz, son teknolojileri takip ederek özgün olarak farklı alanlarda temalar kodlamaktadır. Hızla gelişen wordpress temaları sektöründe fark yaratmak ve temavadisi.com olarak tüm ihtiyaçları karşılayabilen tasarımları üretip sizlere sunmak için yola çıktık.

Satışa sunduğumuz ve sunacağımız tüm tasarımlarda önceliğimiz, kolay yönetilebilen, Google ve diğer arama motorları için 100% Seo uyumlu ve elbette kazanç odaklı olan Adsense ve benzer reklam şirketlerini kullanan müşterilerimiz için en doğru reklam yerleşimine sahip temalar olmasıdır.

Temavadisi.com üzerinden temin edeceğiniz ve kullanacağınız tasarımların desteğinide yine sitemiz üzerinden sizlere sunmaktayız. Sorunlarınızı en hızlı çözecek şekilde kurduğumuz sistemimizde bizlerde wordpress kullanmaktayız. Deneyimlerimize dayanarak ne istediğinizi çok iyi biliyor ve bunun için çaba sarfediyoruz.

Tüm bunların yanında sizlere en uygun fiyatlı wordpress temalarını sunacağımızı ve bizi tercih ettiğinizde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göstermek için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz.

Marka Tescil ve Marka No

Kaliteli hizmet anlayışımız ve markamızın tescili ile sizlere hizmet vermekteyiz. Markaların korunması hakkında 556 sayılı kanun hükmünde kararnameye göre 42 numaralı emtiya alanında tescil edilmiştir.

Temavadisi.com