WordPress Portal Teması – Vadi Dizi

(1 müşteri incelemesi)

 500,00 (1 domain için lisans fiyatıdır.)

Wordpress portal teması Vadi Dizi temamızı bir çok farklı sektördeki sitenizde kullanabilmeniz için seo uyumlu olarak hazırlanmıştır. Hazır reklam alanları ile masaüstü ve mobil ziyaretçilerinize farklı boyutlarda reklam gösterimi yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Seo uyumlu ve hızlı wordpress portal teması arıyorsanız Vadi Dizi teması tam sizin için.

  • 100 ₺
  • 100 ₺
  • 500 ₺
  • 1500 ₺
Whatsapp Sipariş

Açıklama

Profesyonel Tema Ayar Paneli

Sizler için hazırladığımız tema ayarları paneli sayesinde, Tema ile alakalı ayarlarınızı yapabilirsiniz. Tema Ayarları sayfasında bir çok ayarı kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Seo Uyumlu Kodlama

WordPress portal temamız seo kurallarına uygun olarak html5 ve css3 teknikleri kullanılarak kodlanmıştır.

Sınırsız Renk Seçeneği

Tema ayarlarında bulunan renk seçici sayesinde istediğiniz rengi seçmekte özgürsünüz. İster renk paletinden renk seçin, istersenizde eklemek istediğiniz rengin hex kodunu ilgili alana girin.

Çoklu Dil Desteği

Temayı ister Türkçe olarak kullanın isterseniz çok basit şekilde dil dosyasını istediğiniz dile çevirerek farklı bir dildeki sitenizde kolayca kullanabilirsiniz.

Özel Kategori Sayfası

Kategori düzenlerken kategoriye ait resim ve açıklama girebileceğiniz özel alanlar bulunmaktadır. Ayrıca isterseniz dilediğiniz kategoride tema ayarlarından özel oluşturacağınız bir sidebar alanını da kullanabilirsiniz.

Hızlı Tema Kurulumu

Temayı yeni sitenize hızlı bir şekilde kurabilmeniz için sizlere Demo içeriğini barındıran özel bir eklenti sunmaktayız. Dilerseniz temayı aktif ettikten hemen sonra sadece bir kaç tıklama ile sitenizi demodaki hali ile hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.

Mega Menü Bileşeni

WordPress menü sistemine entegre ettiğimiz mega menü özelliği ile oluşturduğunuz bir menüde bileşen kullanabilirsiniz.Ayrıca temaya özel menü tab bileşeni ile belirlediğiniz kategorilerinize ait son 3 yazıyı hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz.

Font Ailesi

Google font ailesinden istediğiniz bir fontu tema ayarlarında tek tıklama ile seçip sitenizde kullanabilirsiniz.

100% Responsive Mobil Uyumlu

Vadi Dizi WordPress Portal teması ile tablet ve telefonlarda da uyumlu bir siteniz olur. Google açısından da önem arzeden bu konu google sıralamalarında da sizi bir adım öne geçirir.

WordPress Menü Sistemi

WordPress'in kendi menü sistemi ile çalışan Vadi Dizi Teması, kolay menüler oluşturmanızı sağlar. Ayrıca katmanlı yani açılır menü oluşturulmasınıda desteklediği gibi mega menülerde oluşturmanıza imkan sağlar.

Slider (Manşet) Alanı

Anasayfada bulunan manşet kısmına istediğiniz bir makalenizi kolayca seçebilirsiniz. Yazı eklerken Öne Çıkarılan Yazı olarak işaretleyebilir yada istediğiniz kategorilerin yazılarını gösterebilirsiniz.

Yazı İçerisinde Sonraki Yazıya Geçiş

Ziyaretçileriniz bir yazınızı okurken sayfa sonuna geldiğinde ilgili kategorideki bir sonraki yazı otomatik yüklenir. Bu sayede ziyaretçiniz sayfada daha uzun kalır.

Reklam Alanları

Hazır reklam alanları sayesinde en çok gelir sağlayabileceğiniz reklam yerleşimi bizim tarafımızdan özenle eklenmiştir. Sizin yapmanız gereken Google Adsense yada farklı bir reklam platformundan aldığınız kodları tema ayarlarına eklemek. Üstelik mobil ve masaüstü olarak ayrı ayrı reklam birimlerinizi ekleyerek Yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Bileşenler

Vadi Dizi WordPress Portal Temamızda 9 adet gelişmiş bileşen 5 farklı sidebar alanı yer almaktadır. Ayrıca özel sidebar alanı oluşturup istediğiniz kategorilerde bu sidebar alanlarına farklı bileşenler ekleyebilirsiniz.

Kayıt Sayfası Şablonu

Menüdeki giriş ve kayıt ol alanlarını isterseniz tema ayarlarından kaldırabilir, istersenizde ziyaretçilerinize hızlı bir üyelik formu sunabilirsiniz.

Yazı Sayfası Ayarları

Yazı sayfasında bulunan bulunan Öne çıkarılmış yazı resmi, yazar adı, yazar hakkında alanı, paylaş butonları, önceki/sonraki konu, benzer konular ve sayısı, yorum yazanlar için uyarı metnini istediğiniz gibi değiştirebilir yada sayfadan gizleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Taksit Seçenekleri

WordPress Portal Teması – Vadi Dizi için 1 inceleme

 1. Ali

  Mükemmel Bir Tema Aşagı indikce yeni haber gelmesi apayrı bir güzellik

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Her Hostingde Çalışır Mı?
İoncube kurulu tüm hostinglerde kullanabilirsiniz. Çoğu büyük firmalarda artık standart olarak kurulu gelmektedir. İoncube kurulu değilse ücretsiz olarak kurulumasını hosting firmanızdan talep edebilirsiniz.
Tema Kullanım Süresi Var mı?
Hayır. Vadi Dizi wordpress portal temasını sitenizde süresiz olarak kullanabilirsiniz.
Mevcut sitemde bu temayı kullanabilirmiyim?
Kurulu bir wordpress siteniz varsa dizi haber temasını sorunsuz bir şekilde sitenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Blog sayfamızdaki makalelere gözatmanızda fayda görüyoruz.
Demodaki gibi sitemi kurabilirmiyim?
Evet. İndireceğiniz tema dosyasını aktif ettiğinizde tek tıkla demo içeriğini aktaracağınız özel bir eklentide gelecektir.
Temada kullanabileceğim farklı renkler var mı?
Evet. Tema ayarları panelinden sınırsız renk seçebilme olanağına sahipsiniz.
Kullanım dökümanı var mı?
Evet. Temayı aktif ettiğinizde kullanım dökümanına tema ayarlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir dosya gönderilmemektedir.