WordPress Hosting ve Kurumsal Teması – Vadihost

 1.000,00 (1 domain için lisans fiyatıdır.)

Wordpress Whmcs veya wordpress wisecp olarak kullanılabilir wordpress hosting temasıdır. Hosting Ön görünüm içindir tasarlanmıştır.

    • 100 ₺
    • 100 ₺
    • 500 ₺
    • 1500 ₺
Whatsapp Sipariş

Açıklama

Vadihost wordpress temamız hosting firmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sayfa yapıcı sayesinde sürükle bırak sistemle rahat şekilde sitenizi dizayn edebilirsiniz, Yaptığınız değişiklikleri yayına koymadan önce anlık ön izleme ile sitenizin görünümünü rahat şekilde görebilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ile hayalinizdeki web siteye bir adım daha yakınsınız. WordPress hosting temamız responsivedir , masaüstü bilgisayarlar, tabletlere ve telefonlara mükemmel uyum sağlar. (mobil uyumludur) .

WordPress görünümle WHMCS veya WİSECP giriş kayıt ol linklerini ekleyebilir Ön görünüm olarak temamızı rahatlıkla kullanabilirsiniz . Vadihost temasını sadece hosting değil bir çok firma için kurumsal şekilde de kullanabilirsiniz. Bileşen ekleyip çıkartabilmeniz sayesinde her türlü sektöre uyarlayabilirsiniz. Sürükle bırak sistemi sayesinde kullanımı oldukça basittir. %100 Seo uyumlu olup gooogleda sitenizi üst sıralara taşıyarak rakiplerinize nazaran fark yaratabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“WordPress Hosting ve Kurumsal Teması – Vadihost” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu alan güncellenecektir.